Idén ötödik alkalommal kerül megrendezésre a "Szent-Györgyi Albert Orvosi Díj" amelyet minden évben munkájuk elismeréseként olyan orvosok nyerhetnek el, akiket a szakmai zsűri és a páciensek is érdemesnek tartanak arra.
A versenykiírás szerint "A díjra olyan szakembereket lehet jelölni, akik cselekedetükkel megmentették betegük életét, vagy a mindennapi orvosi munkájuk során olyan elhivatottsággal praktizálnak, melyben rendkívüli odaadással, tudományos igényességgel és humanitárius szemlélettel segítenek a hozzájuk fordulókon."
Idei díj érdekessége, hogy a maroshévízi származású és Kecskeméten traumatológus Dr. Dobrean Levente "Délkelet-Magyarország" régióban jelenleg második helyezett.

Ha ön is támogatni szeretné a városunkból származó orvos munkásságát, március 20.ig megteheti a "Szavazás" oldalon!

Sok sikert kívánunk!

Olvasd elsőnek friss híreinket RSS csatornánk vagy hírlevelünk segítségével!

Véleményed számít!