Ennek a rendezvénynek egyik fő témája az volt hogy a játékosok 35 éven felüliek legyenek, a sportszerű hozzaállás és a jó hangulat. A rendezvény probléma mentesen zajlott le, ez azt jelenti hogy a csapatok, játékosok, szurkolok mind megértették a focinak a szép felit, azt hogy lehet egy tornát úgy végig játszatni hogy be tartjuk a sportszerűség szellemet, a foci szellemet és a jó hangulatot .
“Mint szervező nagyon sikeresnek láttam ezt a rendezvényt lezajlani, és azt szeretnem ha varosunkban minél több ilyen típusú focitornak – kerülnének megrendezésre aminek a fő prioritása sportszerűség, a tiszta foci, a jó hangulat, és minél több baráti kapcsolatot kialakítani vendég csapatokkal.
Meg szeretnem köszönni minden résztvevő személynek akik jelen voltak ezen a rendezvényen,azoknak akik valamilyen módon be segítettek azért hogy egy sikeres foci torna legyen.”
Eredmények: 1 helyezett - Galócási OldBoys. (Galócás)
2 helyezett - Babiln (Szárhegy)
3 helyezett - Punto OldBoys (Maroshévíz)
A”Fair Play” díjat a Happy OldBoys (Maroshévíz)
Punto speciális díjat a Remetei ÖregFiúk érdemelték meg.

Díjazottak : - a legjobb kapus – Kosa Lajos (Maroshévíz)
- a legjobb játékos – Ciocania Vasile (Galócás) amit tiszteletreméltóan átadta Fehér Árpádnak (remete) egy megható és szép jelenet volt mindenkinek.
- a legtechnikásabb játékos - Ambrus Arnold (Szárhegy).
- a legsportszerűbb játékos – Mindru Aurel ( Galócás).
A ”TOP 5“sportszerű játékosok – Puskás Levente (Galócás)
- Lazar Vasile ( Maroshévíz)
- Demeter Eugen (Maroshévíz)
- Pál László ( Remete)
- Győrffy Gábor (Szárhegy)
A rendezvény egy vacsorával fejeződőt be, ahol kiterjedt az a jó hangulat hogy az 5- csapat eggye vált.
Rendezvény támogatója “LA-EMI” vendéglő. (hírközlő: Kosa Attila)

Olvasd elsőnek friss híreinket RSS csatornánk vagy hírlevelünk segítségével!

Véleményed számít!